Shtepit ne Kodren e Trimav

Shitet nga: Shefki 23 Nën 20:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Adresa: Rr. Shemsi Haziri Kodra e trimav
Sipërfaqe: 370 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Shiten Shtepit ne Kodren e trimav
Ne 4.7 Ari gjinden 3 shtepi , i gjith oborri eshte i rrethuar me muri dhe dyer , 5 min ecje nga rruga kryesore ,
Shtepia e par eshte nje kateshe , 2 dhoma , sallon dhe kuzhin + ballkon
Shtepia tjeter me 2 hymje 270 m²
Secila Hymje ka 4 dhoma , shtepit jan te izolume jasht poashtu dhomat jan me fasad brenda .

Tri Shtepi per 170,000 euro

tel : +447443843198 viber

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim