Shtepit ne Lagjen urbane prapa sallon "AL..

Shitet nga: NSH " AKS AGENCY " 24 Tet 16:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shiten shtëpit në lagjen urbane prapa Sallon "ALBERTI" në km e gjashtë në rrugën Prishtinë - Ferizaj.
Sipërfaqja e shtëpive është 380 m2
Shtëpitë kanë nga 2.5 ari trolle me çmim 145 000 euro
dhe 5.0 ari trolle . me çmim 195 000 euro

Objektet kanë komplet infrastrukturën urbane: rrymën , ujësjellsin, kanalizimin.
Rruga e lagjes është e rregulluar me kubza me qarkullim në dy kahje.
Shtëpitë mund edhe të këmbehen me banesa në Prishtinë dhe Fushë Kosovë.
Në objekte mungojnë dyert e brendshme, fasadat dhe laminati, ndërsa punet tjera janë të përfunduara duke marr parasysh edhe fasadat e jashtme të objekteve
Çmimet sipas marrveshjes

Agjencioni për patundshmëri
N.SH."AKS AGENCY"
Tel 045 903 902 ; 044 361 089
E-mail:aks-agency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim