Sofali, shtepi 150m2 me qira - ECOIMPEX

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ECOIMPEX 04 Shk 14:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Sofali, jepet me qira shtepia siperfaqes prej 150m2, me kete renditje:
Kati i pare:
-Sallon me kuzhin
-Shpajz
-Banjo
Kati i dyte:
-3 dhoma çdo njera me ballkon te vetin
-Banjo

Shtepia eshte mobiluar ne menyre modere dhe ne stilin kanadez. Shtepia ka oborr mbrapa dhe perpara, perafersisht 1,50 ari, dhe posedon garazh, uje 24h me rezervoar, nxehje qendrore me pelet, kamin, makinen per larjen e rrobave dhe eneve, si dhe orbitrek per rekereacion. Lagja eshte e qete dhe shume e pershtatshme per banim.

Qiraja: 1.000 euro/muaji + shpenzimet.

Tel.045/50 20 40
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim