Super oferte shtepia 200m2, ne lagjen Arberia

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Dion Sot 16:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

155 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Adresa: Arberia
Sipërfaqe: 200 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shitet shtepia 200m2, ne 3 ari truall, te Minimaxi, ne lagjen Arberia( ish Dragodani). Shtepia eshte punuar me material te cilesise se larte dhe ne menyre profesionale nxemje qendrore me pelet. Shtepia eshte dy kateshe dhe ka keto hapesirat
KATI I PARE - Qendrim ditor me kuzhine dhe trapezari, 1dhome e fjetjes, shpajz, banjo, ballkon,
KATI I DYTE - 3 dhoma te fjetjes, banjo, 2 ballkona,
Shtepia ka gjelbrim perreth dhe ambient te qete dhe te rregulluar bukur. Shtepia shitet me mobilje.
Qmimi eshte 155.000 euro komplet me mobilje,qmimi diskutohet

Agjensioni Dion
038 520 063, 044 147 956 ose 049 147 956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim