Super oferte shtepia ne Prishtine ARBERI

Shitet nga: NSH " AKS AGENCY " 14 Dhj 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shtepia i ka 375 m2, katër ari oborr dhe gjendet mes dy rrugëve ku është Ambasada amerikane dhe objekti është në shfrytëzim të Ambasadës Amerikane.
Njera rrugë është qore ndërsa tjetra quhet " 24 Maji " e cila është 8 metra e gjerë.
Ne katin e parë po ashtu gjendet restorani të cilin e shfrytezojnë punëtorët e Ambasades amerikane.

Qiraja është $2,880.00 në muaj, pagesa bëhet paraprakisht për 6 muaj. Kontrata për këtë shtëpi është deri më 30 Qershor 2017.

Nuk pranojmë asnjë ofertë ndërrimi me banesa, lokale, tokë, por vetëm ndërrim me një automobil në vlerë prej 15,000 - 25,000 Euro
Shtëpia posedon lejën e ndërtimit qysh në vitet e shtatëdhjeta .
Pronari nuk ka nevojë për shitje urgjente të shtëpisë , andaj çmimi i shitjes nuk është shumë fleksibil.

Shtepia ka çmimin perfundimtar me para te gatshme në vlerë 450,000 Euro.
Analizoni gjenerimin e të hyrave të kësaj shtëpie dhe merrni vendime të interesit..

Agjencioni për Patundshmëri:
N.SH "AKS AGENCY"
Tel: 045 903 902 ; 044 361 089
E-mail: aks-agency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim