Taslixhe I, shtepia me qira - ECOIMPEX

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ECOIMPEX 04 Shk 10:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Taslixhe I, jepet me qira shtepia siperfaqes prej 380m2, etazhes S+P+2, me 3 ari. Suturen ka siperfaqen prej 200m2. Shtepia eshte extra e ndertuar dhe e mobiluar, prej temelit eshte e rinovuar super, me pamje fantastike, ka bazen ne terrace, uje 24h, inventor te madh, i cili nuk ndalet, nxehje me pilet. Qiraja: 2.500€/muaji + deposit ne lartesi te një qiraje mujore (mbi 2 vjet qiraja diskutohet). Tel.045/50 20 40.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim