Tri Shpija ka 200 Metra katrore me 20Ari Toke

Shitet nga: Isak Bytyqi 07 Tet 20:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Adresa: Hajvali
Sipërfaqe: 200 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Shes Tri Shtepi te njejta te mobiluar me garazhda secila shtepi i ka ka 200 metra katrore dhe jan 20 Ari Tok..Qmimi Sipas Marreveshjes..

Nr Kontaktues :044 552 070 / 045 368538 /
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim