Urgjent - Shitet Shtepia ne Matiqan - Kodi 0626

Shitet nga: Agjencioni Prishtina City 12 Pri 15:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

155 000 EUR   180 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Adresa: Afer Xhamis
Sipërfaqe: 220 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Urgjent - Shitet Shtepia ne Matiqan - Kodi 0626

Lokacioni: Te Xhamia

- Shtepi 2 Katshe

Siperfaqe: 220 m2 banim dhe Obor 310 m2

Kati 1

- Koridor
- Ballkon
- 2 Dhoma Gjumit
- Kuzhin
- Shpajz
- Banjo

- Dhomat jane te ndara me dyer paluese, por dhomat mund te behen bashke dhe te behet nje sallon me dimensione 11X5.

Kati 2

- Koridor
- 4 Dhoma Gjumit
- Ballkon
- Banjo

Shtepia Posedon

- Parket
- Nxemje Qendrore me ( rryme, nafte, dru )
- Bunar
- Garazhd
- Qasje direkte ne rrug kryesore

- Shtepia eshte ndertuar ne vitin 1983
- Dokumentacion te rregullt

- Shtepia ka ne afersi, Stacionin Autubusave, Ambulanca, Shk.F, Shitoret.

Çmimi €155.000

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim