Vila ne Matiqan

Shitet nga: Arijanit edhe Valbone Dervishi 20 Shk 15:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Mirdita te dashur clien do informacione per Vila,

- kati par, salloni i madh dhe dhoma ushqimit me kuxhin, 2ballkona dhe wc.
- kati dyt, 3 dhoma gjumi, 2 ballkona, 1 dhom garderobe, 1 banjo me wc edhe dushe.
- kati tret, 1 ballkon i madh, salloni 100mq, 2 dhoma gjumi, 1 banjo me wc gjakuzi..
- shtepija gjithse i ka 5 ari trull, osht e ndertur me stil europjan dhe shum luxsoze.
- shtepija i ka dhe nxemje qendrore, dy variante me rym ose me naft.

Viber: 0049015208249162
Telefon: 00495191 606285
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim