Vile ne Prishtine

Shitet nga: Arton 14 Shk 18:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: Nxemje qendrore
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
SHITET Vilë dy katëshe, e ndërtuar në 2009-tën, në Prishtinë!
Adresa: 3 minuta nga GORENJA.
Ka 330 m² tokë dhe shtëpia është 182m² (duke mos përfshi ballkonet dhe shkallët). Është me nxemje qëndrore! Laminat çdo dhomë, 2 banjo të kompletuara me pllaka moderne! Vend për oxhak tradicional shqiptarë!
Të gjitha dokumentet janë të rregullta si për tokën edhe për shtëpin, që dmth të gjitha janë gati për blerësin !
Çmimi me marrëveshje (çmimi shumë i volitshëm)
Viber ose WhatsApp: +355 68 80 55 741
Celular ne Kosove 044146565 ose 044297793
Email: artonilorisa@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim