Villa ne Qerret te Mali i Robit

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjesnioni ALDO 21 Gsh 11:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

258 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 250 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Shitet shtepia ne Malin e Robit, Qerret, Shqiperi, me te gjitha dokumentat ne rregull. Shtep;ia eshte dy kate, kjati pare ka kater dhoma dhe nje sallon me kuzhine ndersa kati i dyte 5 dhoma,
e ndertuar ne nje lagje te pasanikeve e projektuar si vill me dy hyrje, ja vlen ta keni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim