ZYRE E PATUNDSHMERISE - AL AGENCY -

Shitet nga: AL AGENCY 07 Maj 13:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
KERKOJME BANESE ME QERA DHE PER SHTIJE NE CILENDO LAGJE TE PRISHTINES.KONTAKT: 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim