jepet me qera/shitet Shtepi prej 250m2 ne Veternik

Shitet nga: Fatos 30 Krr 10:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shitet Shtepia ose ipet me qera ne lagjen Veternik,Prishtine afer fshatit nderkombeatre te restaurant Puro .Shtepia posedon sallon me kuzhine, 5 dhoma gjumi , 2banjo, garazhe , kalldane dhe nxemje qendrore, tavan nenkulm etj. ka gjithsej 2 ari oborr dhe posedon infratsrukture te plote me rruge private.Shtepia eshte e mobiluar dhe e perfunduar plotesisht. Uje dhe rrym ka 24 ore per ma shume informata mund te na kontaktoni me e-mail ose ne telefon .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim