Lëshohet shtëpia me qira ne lagjen Kalabri(Emshire

Shitet nga: Agjensioni "Vlera" Sot 18:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 6
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Kodi 0131

Lëshohet shtëpia me qira ne lagjen Kalabri(Emshire). Shtëpia është e mobiluar dhe në gjendje të mirë. Ujë 24 orë,ka edhe pusin në oborr si dhe të gjithë infrastrukturen tjetër të nevojshme.

Çmimi i qirasë 300€ i diskutueshëm për afat të afatgjatë.

Po ashtu shtëpia ka sipërfaqe të gjelbëruar para saj

Per me shume oferta vizitoni:
https://web.facebook.com/agjensionivlera/
agjensionivlera@gmail.com
045 251 251
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim