okazionn ne Tirane

Shitet nga: eni 20 Mar 18:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 131.3 m2
Numri i kateve: Më shumë se 4 kate
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Tirana kaq lire ??? OKAZION ...
Shitet Apartament 2+1 Kleringu me Cmin okazion prej 800 euro/m2 tek Selvia. Apartamenti eshte me Siperfaqe 130 m2, me dy dhoma gjumi dhe dy tualete. Cmimi i zones eshte prej 1200 euro/m2 . NA kontaktoni per me shume informacion ne 0699869958.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim