shes dy shtepia me 5 ari truall

Shitet nga: zeqir 11 Jan 10:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: Vranjevc
Sipërfaqe: 88 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Shtëpi e veçuar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Shes ugjentisht shtepiat me 5 ari truall.
Shtepia ne foton e par ka dimenzione 8-11 esht dy kateshe ne katin e par ka nje dhom ndeje sbashku me kuzhin ne katin e dyt ka kater dhoma nje banjo dhe nje terras.
Ndersa shtepia ne foton e dyt ka dimenzione 10-5 po ashtu edhe kjo esht dy kateshe ne katin e par ka nje dhom ndeje me kuzhin ka dhe nje dhom ndersa ne katin e dyt ka dy dhoma dhe nje banjo.
Per informata me te hollsishme na telefononi ne numrin 049931768
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim