shes shrepine

Shitet nga: naim 11 Tet 02:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 220 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
shitet shtepia 5 metra afer xhamise dhe ka lokalin ndarase 70m2 me oborr afer 6 ari.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim