shes shtepien e lagje Spitalit

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: shtepia 06 Mar 18:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

115 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 300 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Sobë / Kaminë, Shtëpi e veçuar, Rinovuar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Shtepia posedon keto kushte shtepia ka4hari Truall vetem ni ari aty per rreth kushton deri ne 25.000 € kurse na me shtepi e shesim 115.000 dhe shtepi posedon 300m2 e rregulluar tersishtè ( banueshme) per ma.shum informacione thirrni ne tel presum blersa serioz......
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim