shes shtepin e vjeter me lokal

Shitet nga: naim 23 Shk 18:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: mic sokoli
Sipërfaqe: 78 m2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Shtëpi e veçuar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Shes shtëpin e vjeter me 3ari truall dhe me lokal .Shtëpia gjendet përball shkolles Zenel Hajdini.Lokali 26 m2.I përshtatshem për qebaptore ëmbeltore etj.Shtëpia eshtë e vjetër por e banushme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim