shes shtepin

Shitet nga: naim 16 Nën 03:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Adresa: kodra e trimave
Sipërfaqe: 220 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Shtëpi e veçuar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
shitet shtepia pran shkolles dhe xhamis me 5 ari truall ka dhe lokalin 70m2 i pershtatshem per kafiteri apo furre buke apo diqka tjeter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim