shiten 2 ari truall ne velani te parku i qytetit

Shitet nga: leonard 29 Tet 12:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 000 EUR   50 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: velani
Sipërfaqe: 120 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
shiten 2 ari truall afer parkut te qytetit te ndertimi banesor i ri aty esht nje shtepi e banushme por nuk hyn ne llogari aty ka uje 24 h ne dit dhe rrym esht plan urbanistik jepen leje per ndertim dokumentacioni ne rregull perkthehet menjeher
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim