shiten gjerat e shtepis

Shitet nga: shtepi 07 Pri 18:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: prishtin
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
shes gjerat e shtepis
kulmin komplet
dyert 6 të drurit 1 e hymjes alumin
9 dritare te drurit standard 1 e ballkonit dhe 3 te bajos te vogla
gilindera te aluminit
dhe gjera te tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim