shitet Shtepia luksoze ne Prishtine mrapa Gorenj..

Shitet nga: valbona dhe harris 27 Mar 17:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shtepia per shitje e cila gjindet perball Grand Store ( mrapa gorenjes)
Shtepia ka 360 metra katror.
Kati i 1:

Kuzhin e dhome dite plan i hapur, dhom pritje, shpajz e banjo.

Kati 2:

Tri dhoma fjetje, banjo per femije , dhome garderobe dhe banjo e madhe me xhakuzi.

ballkona rreth e rreth shtepis
gjitthashtu ka kamera inqizuese 24 or,alarm, rezervar uji, garazh te madhe, 6 ari oborr dhe ne emer timin me dokumenta te rregullta.
ngrohje solare

Shtepia shitet komplet me kuzhin te mobiluar siq po shihet ne foto

email: vabona@hotmail.com

ju mirepresim per oferta. qmimi i negociueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim