shitet dhe ipet me qira

Shitet nga: durim 03 Sht 22:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 450 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
shtepija gjindet ne veterrnik mbrapa grand stores
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim