shitet shtepia te parku i qytetit

Shitet nga: shefqet 20 Pri 19:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

38 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: rruga edmond hogja
Sipërfaqe: 120 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Pemë
Komuna: Prishtinë
shtepia ka 2 ari truall dhe posedon dokumentacion te rregullt shtepia esht ndertim i vjeter por me blloka ka nevoj per nje renovim
ka 2 dhoma
sallon dhe kuzhin
banjo dhe ballkon ne katin e dyt
ndersa kati i par ka nje bodrum . garazh dhe vc
qmimi esht i volitshem qendra esht afer shkollat parku qerdhet te gjitha

vrejte : shtepia esht e vjeter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim