shitet shtepia 95000

Shitet nga: naim 29 Sht 19:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 220 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
shtepia gjendet pran xhamis dhe shkolles
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim