shitet shtepia e vjeter

Shitet nga: naim 22 Shk 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: mic sokoli
Sipërfaqe: 78 m2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Shtëpi e veçuar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Shes shtepin e vjeter perball shkolles Zenel Hajdini shtepia eshte e banueshme dhe ka edhe nje lokal perball shkolles shitet me nje qmim shum te lire 35000euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim