shitet shtepia ne lagjen qendresa veternik

Shitet nga: shukri 24 Pri 17:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Adresa: qendresa veternik
Sipërfaqe: 270 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
shitet shtepia super moderne ne lagjen qendresa veternik shtepia esht e kompletuar dhe e banuar shtepia esht me dokumentacion te rregullt dhe bartja behet menjeher nga vet pronari
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim