shitet shtepia

Shitet nga: Gani Preniqi 11 Nën 13:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

99 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 280 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
shes shtepin ne bardhosh ish 9 jugoviq shtepia i ka 8 ari oborr dhe esht dy kat e gjys ka edhe garazh gjithsej ka 280m2 qmimi 99.000€ bej ndrrim edhe me banes ne prishtin ose ndonje makin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim