shitet shtepia

Shitet nga: Egzon Gashi 15 Nën 21:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Shtepia shitet te kodra trimav afer princit arberit dhe shtepia ka 3 dhoma gjumit 1 dhom pritjes kuzhinen damas edhe 1 shpajs dhe ndrrojm me banes dhe ka 3 ari oborr.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim