shitet shtepija e sapo ndertuar ne lagjen kolovi

Shitet nga: xxxxxxxx 31 Jan 19:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Adresa: haxhi zeka ,kolovic
Sipërfaqe: 200 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
shitet shtepija ne lagjen kolovica e sapo ndertuar me 3 ari obor me te gjith infrastrukturen perkthimi i menjehershem ,shtepija ne katin e par ka 3 dhoma gjumi sallonin me kuzhin shpajzi banjo si dhe kati i dyt jan 70 metra katror te shfritzushme e cila ndahet numri i dhomave simas deshires.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim