shitet shtepija

Shitet nga: avdullah berisha 10 Gsh 16:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

414 000 EUR

Numri i dhomave: 9
Sipërfaqe: 560 m2
Numri i kateve: 4 kat
Zgjidh ngrohje: Pemë
Komuna: Prishtinë
Shes ose leshoj me qera shtepin afer xhamis se llapit
shtepija ka 4 kate 3 kate banim 420 m2 dhe lokali135 m2
shtepija ka qasje ne rrugen kryesore dhe lolkali mund te shfrytezohet per biznes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim