shitet shtepija ne prishtin ne kolovic

Shitet nga: xxxxxx 14 Shk 08:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Adresa: haxhi zeka
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Ndërtesë e re
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
shitet shtepija e ndertuar qe 3 vite me 3 ari obor dhe 200 metra katror me te gjith infrastrukturen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim