shitet

Shitet nga: naim 23 Sht 20:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 78 m2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Shtëpi e veçuar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
shitet shtepia perballe shkolles zenel hajdini shtepia ka edhe lokalin 24m2 si dhe 3 ari oborr.shtepia eshte e vjeter dhe shitet me nje qmim te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim