shitet

Shitet nga: oktaj 05 Pri 19:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Shitet shtëpija ne mes të qendrës.shtëpija gjindet ne mes te teatrit kombetarë dhe hotelit swiss diamond.shtëpija ka 2.17 ari shtepia permban 150m2,katror banim +3lokale +63m oborr'Shtepia eshte ne plan per ndertim te lart cmim.qmimi ësht me marveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim