shitje

Shitet nga: selim 16 Nën 16:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Adresa: Hajvali
Sipërfaqe: 75 m2
Numri i kateve: Terren
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
shitet shtepija e paperfunduar 75 metra katrore me 2 ari truall ne Hajvali komuna e Prishtines.Shtepija eshte e paperfunduar me mundesi zgjerimi apo vendosje te katit siper ka infrastrukture komplete me uje rryme dhe kanalizim.shtepija eshte e rrethuar.dokumentacjoni eshte ne rregull dhe ne emer te pronarit .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim