shtepi

Shitet nga: Sabit 13 Gsh 22:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 6
Adresa: Rr.Remzi Salihu
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Shes shtepin me 6 ari tok esht e pershtatshme per minmarkete per qfardo biznesi shtepia ka 6 dhoma sallon-kuzhin 2 koridora dhe dy banjo
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim