shtepi me qera ne prishtine

Shitet nga: fatoni 18 Pri 19:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: > 10
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
leshoj me qera dy kate te shtepise , katin e trete dhe te katert ne katin e trete gjashte dhoma ose dy banesa me mundesi modifikimi,kati i katert i ngjajshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim