shtepi me qira ni kate

Shitet nga: Hasan Berisha 21 Gsh 10:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: nuk ka
Sipërfaqe: 90 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Ne lagjen taslixh 2 Lshoj katin e shtepis me qira , kati ka 90 m 2 posedon 2 dhoma gjumi kuzhin banjo -shtepija ka obore te gjere ; gjelbrim dhe vende parkim per kere .E pershtatshme per familjare
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim