shtepi me qira prishtin

Shitet nga: sabit 10 Nën 22:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: prishtin
Sipërfaqe: 45 m2
Numri i kateve: Terren
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
leshoj shtepi me qira ne prishtin eshte rreth 45m2
nje dhom gjumi,nje sallon bashk me kuzhin koridor dhe banjo poashtu ajo ka nje taras mjaft te madhe ku mund te pushoni vlen te ceket se leshohet ne katin e 3t te shtepis
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim