shtepi ndertimi ri

Shitet nga: fazliu 22 Tet 15:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Adresa: hajvali
Sipërfaqe: 280 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
shtepia gjindet afer depoes ndertimor "MAJ-ANCI" TE RRUGA E RE B. PACOLLIT shtepia esht e ndertimi i ri me plan shum modern dhe shum fuksional , shtepia esht ne dy kat (cilt jan mes vete gjysum kat) me nivele . ka bodrum (suteren) ne cilin gjinden garazha , dhoma e larjes , ngrohtorja , ni dhom e madhe dhe tualet . ne katin e par esht salloni me kuzhin dhe tryezari . ne gjysemkati jan tri dhoma fjetjes dhe banjo e madhe . ne katin e dyt esht ni studio e madhe me garderober dhe me banjo ! per cdo hap te ndertimit i kam fotot se qka ka hy prej materjalit dhe qysh u punua , shtepia esht ne pllac prej 4,5 ari obor !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim