shtepi ne matiqan

Shitet nga: kamber 10 Sht 17:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Shes shtepi ne matiqan me 8 ari oborr shtepia esht 3 katshe
-kati 1.ka 2 dhoma korridor banje
-kati 2.ka sallon 2 dhoma banje terras
-kati 3.ka sallon 2 dhoma 1 banje dhe terras
Me dokumentacion te rregullta.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim