shtepi

Shitet nga: B.V. 16 Sht 20:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3,5
Adresa: Bernicen e ulet
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shes shtepije 128m, me 40 ari pllac dhe 2 hektare toke. Bernicen e ulet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim