shtepija ne obiliq

Shitet nga: dikii 02 Tet 21:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
shtepia posedon 4 dhoma dhe nje sallon 8 me 4 ajo ka 2 banjo dhe eshte me siperfaqe 130 metra katror mu desht ta zgjedh komunen ne prishtine sepse ka disa qe nuk e njohin obiliqin por mos gaboni shtepia eshte ne obiliq tek pompa e benzines al petrolli i vogel d.m.th ku ishte ina e shtetit . aty kthehesh ne anen e majt dhe tek nje dyqan i vogel ndalesh dhe me lajmron ne numrin e telefonit d.m.th ne fund te rruges rruga eshte terpjete ne ate koh kur fillon rruga e drejt ndalesh tek nje dyqan dhe me lajmron tek numri i telefonit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim