shtepija ne shitje ulçin

Shitet nga: ylber 23 Shk 20:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 000 EUR

Numri i dhomave: 9
Sipërfaqe: 160 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Pemë
Komuna: Prishtinë
Shtepija gjindet ne shtojin e ulët te ulqinit ne rendin e par afer Magjistrales ne drejtimin per në Lumi Buna afer Copocabana Beach. Shtepija ështe ideale per 2 Familje e mobiluar komfort dhe i posedon 6 dhoma gjumi 2 kuzhina 2 banjë 1 sallon dhe një Teras 30 m2.
Me mundësi ndërrimi shtëpi-baness në Prishtin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim