urgjent shitet shtepia

Shitet nga: naim 22 Tet 11:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: prishtin
Sipërfaqe: 78 m2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Shtëpi e veçuar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
shitet shtepia e vjeter e cila gjindet perballe shkolles zenel hajdini e cila ka edhe lokalin 24 m2 shtepija ka afere 3 ari oborr dhe eshte e banueshme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim