villa ne prishtine shitet/leshohet me qirra/Shte..

Shitet nga: fisnik 15 Krr 12:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Gjendet perballe fakultetit teknik ne bregun e diellit Prishtine.Villa eshte ne vendin me te bukur te Prishtines
Gjithashtu bashke me shtepi villen shitet edhe lokali 66m2.
Shtepija ka obor dhe garazh me mbi 200 m2.
cmimi 600.000 EUR
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim