virtyti Leshoj kate shtepije me qera

Shitet nga: lavdimi 24 Pri 17:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Prishtinë
Përshkrim i sendit
Jap banesen me qera afer xhamis se llapit,eshte kat i shtepise e mobiluar dhe me hyrje te veqant,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim