12 ARI SHITET

Shitet nga: afrim 02 Qer 09:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 000 EUR

Adresa: llapnesell
Sipërfaqe: 1200 m2
Komuna: Prishtinë
12 ARI TRUALL SHITET NE ZONEN INDUSTRIALE NE LLAPNESELL E PERSHTATSHME PER BIZNES SHITET OSE LESHOHET ME QIRA GJENDET AFER SERVISIT RENO DHE DISA BIZNESEVE TJERA SI DHE MUND TE BEHET NDERIM ME BANESA.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim