Parcella ne Magjistralen Prishtin-Shkup

Shitet nga: toni 11 Jan 19:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet Parcella ne Magjistralen Prishtin- Shkup Parcella gjendet ne periferi te prishtines ne Magjistralen
Prishtin-Shkup ne kilometrin e 13 .prej Krye qytetit.Parcella ka qasje ne Magjistralen Dhe po ashtu do te ket qasje edhe ne Autostraden e re.
Vendi esht i pershtashum per qdo lloj veprimtarie Bisnesi me Infrastruktur te Plot.
Dhe Posedon Dokumentacionin e Rregullt.
Me Qmim shum te Volitshum.
Per me shum info: e-mail: prishtina_toni@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim